Uppsala universitet
INFORMATION
Sekretariatet
Kontakt
Personal
In English

The Baltic University Programme
(Östersjöuniversitetet)

Personal

Madeleine Granvik
Föreståndare
Madeleine Granvik
telefon: 018 - 471 6853
mobil:
e-post: Madeleine Granvik@csduppsala.uu.se
Maria Hejna
Nätverkssamordnare
Maria B. Winkler
telefon: 018 - 471 17 86
mobil: 070 - 425 00 87
e-post: maria.hejna@csduppsala.uu.se
Lyudmyla Babak
Projektansvarig
Lyudmyla Babak
telefon: 018 - 471 1840
e-post: lyudmyla.babak@csduppsala.uu.se
Magnus Lehman
Bok- och Filmproducent
Magnus Lehman
telefon: 018 - 471 1942
e-post: magnus.lehman@csduppsala.uu.se
Christian Andersson
Webbansvarig
Christian Andersson
telefon: +47 - 47 33 79 72
e-post: christian.andersson@csduppsala.uu.se
Genene Mulugeta
Projektledare – East Afrikan University Network
Genene Mulugeta
telefon: 018 - 471 19 24
e-post: genene.mulugeta@csduppsala.uu.se

Uppsala University, The Baltic University Programme | Hemsida